Hisar İlaçlama | Hakkımızda

2003 yılında İstanbul’da kurulan firmamız 2009 yılında Gaziantep şubesiyle büyüme yolunda ilk adımlarını atmış, 2017 yılında 1.000.000 sermaye ile  İzmir ve Ankara şubeleriyle büyümesini sürdürmüştür. 2018 yılında Fransa Paris şubesinin açılışıyla sektördeki büyümesini farklılaştırarak Avrupa’ya açılan ilk Türk Firması olma özelliğinin yanında büyümeye farklı bir hız kazandırmıştır. Haşere kontrol alanında yenilikler deneyerek online hizmet vermeye başlayan firmamız,  müşterilerine bulundukları yerden ister cep telefonlarıyla, ister bilgisayar veya tabletlerinden yapılan tüm işlemleri kontrol etme olanakları sunmaktadır. Verilen hizmetlerde, kullanılan ürün ve miktarlarından tutun ürünlerin msds leri, teknisyen belgeleri, hizmet ve kalite belgeleri, trend analizleri…gibi tüm belgeleri bir tık uzaklarında görmelerini sağlamıştır. Müşteri memnuniyeti önceliğine önem veren alanında uzmanlaşmış, bunların çevre ve zararlıları konusunda olası ve var olan sorunların ortadan kaldırılmasında büyük deneyim sahibi olmuş ve kendine özgü know how ve teknolojiler geliştirmiş   teknik bilgiyle donatılmış Ziraat Mühendisi, Biyolog ve teknikerlerden oluşmaktadır.

HİSAR İLAÇLAMA Yürüyen haşere, uçan haşere ve kemirgen kontrolü uygulamalarında sadece araştırmalar sonucu Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO) uygunluğu kabul edilmiş Türkiye’de Sağlık Bakanlığı tarafından Halk Sağlığı ruhsatlı haşere ve kemirgen ilaçlarını kullanmaktadır. Uygulamalarımızın tamamı Ziraat Mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

HİSAR İLAÇLAMA kendisini bir haşereyle mücadele şirketi olarak tanımlamamaktadır. HİSAR İLAÇLAMA zararlıları engelleme, kontrol etme ve çevre sağlığı alanında faliyet gösteren bir hizmet şirketi olup verdiği hizmetlerin kalitesi, sürekliliği ve etkin servisi ile tanımlamaktadır.

HİSAR İLAÇLAMA müşteri odaklı tutum ve davranışı benimsemekte,kullandığı teknoloji ile insan sağlığına hiçbir yan etkisi olamayan kokusuz ilaçlarla müşterilerinin tüm sorunlarını ortadan kaldırmaya yönelik hizmet vermeye çalışmaktadır.
Hizmetlerimizi çalışma saatleriniz içerisinde, çalışmalarınızı aksatmadan, ek hazırlık yapmanızı gerektirmeyecek şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Haşere ve kemirgen kontrolü hizmetlerini hijyen, sanitasyon, mekanik ve fiziksel önlemler ile kimyasal mücadelenin bir bütün olarak uygulanması tekniği olan Entegre Haşere Yöntemi’ni (İntegrated Pest Managment) uygulayarak sunan HİSAR İLAÇLAMA çevre ve insan dostu bir yaklaşımla, olabildiğince az kimyasala maruz kalmasını hedeflemektedir.

 Her alanda zararlılarla mücadele ve çevre sağlığı konusunda faaliyet gösteren şirketimiz, sizlere daha kaliteli ve güvenceli hizmet vermek için ‘sizin için Karıncalar gibi çalışıyor.’ 

Uzmanlık Alanlarımız

İş Yeri İlaçlama
Ofis İlaçlama
Fabrika İlaçlama
Ev İlaçlama